EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose h&m sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv
Uncategorized

LET YOURSELF BLOOM

“אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים”, אמר פעם דוקטור סוס. 

אבל מי רוצה לצאת?! … תנו לי להישאר במרחב הנוחות, המוכר והבטוח. ללא סיכון, ללא אתגר, ללא מאמץ – פשוט לפזר את ימי ברוח. מפתיע ככל שזה ישמע, מרביתנו חוטאים במחשבות כאלה ולאחרונה מצאתי עצמי מצדיקה, וכמעט משתכנעת, שהמוכר והבטוח הוא המקום הנכון עבורי. 

אך הגיעה העת לחשב מסלול ולהמציא עצמי מחדש. ככה זה בסטארט-אפ, יום אחד אתה כוכב ויום אחד נגמרת ההשקעה. הזדמנות להתמודד עם שאלות מורכבות כמו – מה את רוצה לעשות? מה את אוהבת? מה התשוקות שלך?

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose h&m sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv red roses

בסיבוב הקודם, התפטרתי ממקום העבודה אחרי עשר שנים ויצאתי למסע שבסופו הבנתי שהעולם פרוס לפני ושאין גבול לחלום. אם כן, איך יכול להיות שעל אף הניסיון שצברתי אני עדיין נמנעת מלעשות צעד ראשון וחוששת מהלא נודע?

כנראה שעולם שלם של אפשרויות הוא דבר מבלבל ובדרך להשגת המטרות, היעדים והגשמת החזון כולנו ממעטים לעצור ולהריח את הפרחים שבדרך. אנו עסוקים בדבר הגדול הבא ושוכחים ש”החיים הם אוסף של חוויות”, כמו שאומרת חברתי ורד בחוכמה. נמנעים להודות על מה שיש ולהוקיר הישגים וניצחונות קטנים בדרך אל היעד… והדרך, הדרך ארוכה ומפותלת.  

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv

אם כבר מדברים על מקומות נפלאים, לעיתים נדמה כי חבריי בג’יימס ריצ’רדסון – דיוטי פרי שומעים את מחשבותיי. נקישה על הדלת ושקית אחת חומה גרמו לי להבין, בשבוע שעבר, שהאביב קרב ואיתו גם הפריחה וההזדמנות לשינוי.

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose intercontinental hotel tel aviv

Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose – הבושם הרביעי בסדרת Mon, המושק בימים אלה על ידי מותג הטיפוח היוקרתי גרלן (Guerlain), ממשיך בחקר ההיבטים השונים של הנשיות ומתמקד הפעם ב”הישגים”. תרכובת ניחוחות החוגגת את ההנאה בלהיות עצמך, כפי שאת, ולחיות את הרגע באופן מלא.

נשיות היא השתנות מתמדת, המחליפה ולובשת צורה לאורך כל החיים, על פי גרלן. אין בה מקום לקיבעון. הבושם החדש, מסמל את נשיותה של האישה המשוחררת בעלת העוצמה, התעוזה והאומץ. נשיות רצינית, מלאת בטחון, שהיא גם קורנת, מאושרת, יחידה במינה וגאה – בקיצור, הבושם הזה הוא משב הרוח הרענן שהייתי צריכה כדי להזדקף ולתת לעצמי ללבלב.

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose h&m sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv red roses

לפני שאעצור להריח את הפרחים, הרשו לי לפרט בכמה מילים על המותג הצרפתי גרלן, שאת מרבית מוצריו ניתן למצא בחנות ג’יימס ריצ’רדסון – דיוטי פרי.

קרוב למאתיים שנה רוקחים בגרלן ניחוחות ומייצרים באהבה מוצרי טיפוח ויופי יוקרתיים, השואבים השראתם מנשים ומחומרי גלם שונים, שהבולט בהם הוא פרח הורד – סמל הנשיות. מורשת טיפוח ארוכת שנים, המיוצרת בצרפת, שראשיתה במפגש בין שני אלכימאים – דבורים, האלכימאים של הטבע, ופייר פרנסואה-פסקל גרלן, האלכימאי של היופי. גרלן, ייצר בשנת 1829 (!) בושם עבור הקיסרית לחגיגת הנישואים שלה עם הקיסר נפוליאון השלישי. הוא עיטר את הבקבוק בתבליט של דבורים ומאז, הפכה הדבורה לסמל של בית גרלן והמניע למחויבותו לפיתוח בר קיימא.

כיום, תיירי ואסר (Thierry Wasser) אמן הבישום של בית גרלן, תר בעולם בחיפוש אחר חומרי גלם יוקרתיים כדי להלחין סימפוניה של ניחוחות.

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv

בבושם החדש בסדרת Mon – Bloom Of Rose, אותו ניתן להשיג בחנות ג’יימס ריצ’רדסון – דיוטי פרי, זוקקו עלי הכותרת של פרח הורד הבולגרי, הנחשב לאיכותי ביותר מבין מיני הוורדים. הורד הייחודי, שהינו בעל ריח רענן ופירותי המזכיר מעט ניחוחות של פירות יער, שולב עם נרולי (ניצת התפוז) המוסיף “פואטיקה וברק לתרכובת” – על פי גרלן. הניחוח הרענן והפרחוני שלו מזכיר פריחת תפוז שנקטפה זה עתה, כך שהתוצאה היא בושם בעל ניחוח רענן, עליז ונשי מאד. זר אביבי של פרחים לבנים, המרוממים על ידי לבנדר ונשלטים על ידי הורד המלכותי.

באשר לבקבוק המאפיין את כל הבשמים בסדרת Mon, מבנהו נוצר בהשראת אחד הבשמים האייקוניים שיוצרו על ידי החברה כבר בשנת 1908. הבקבוק, יוצר הרמוניה בין ניגודים, כאילו מהדהד את הפנים הרבים של הנשיות – הקווים החדים והמתוחים של הבקבוק והעגלגלות של הפקק, דחיסות וקלילות, השקיפות של האור החודר דרך הזכוכית והגוון הוורוד של הבושם.

EIGHT30 30 Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose h&m sweater zara skirt heels intercontinental hotel tel aviv

כאמור, סדרת הבישום Mon כוללת ארבעה בשמים, שניתן להבדיל ביניהם על פי צבעו של הסרט החובק את הבקבוק. בסדרה, ניתן למצא גם את EAU DE PARFUM – המסומן בסרט בצבע זהב, מאופיין בניחוחות לבנדר המשולבים עם וניל חושני, המשווה לו תעוזה ורעננות. היסמין הערבי נותן לבושם את העדינות שלו והסנדלווד מספק את העוצמה ושומר על המסתורין.

EAU DE PARFUM FLORALE – שסרט בצבע ורדרד בהיר מעטר אותו, מאופיין בארומה דומיננטית של יסמין ערבי ולבנדר רענן, המעורבבים עם אדמונית עדינה. מעין זר של פרחים שטופי שמש, בעלי תו חושני של וניל המחזק את המכלול.

EAU DE TOILETTE – בעל סרט בצבע כסוף, מציע אקורד הדרים (מנדרינה) תוסס, המשלב בין הרעננות של הלבנדר לעומק של היסמין הערבי עם נגיעות וניל.

לסיכום, בואו נחגוג את ההישגים (גם הקטנים ביותר) כמו בגרלן.

ניתן לעצמנו הזדמנות לשינוי, ללבלוב ופריחה.

כי החיים הם כאן ועכשיו.

 

Mon Guerlain Edt Bloom Of Rose – ניתן להשיג בחנות ג‘יימס ריצ’רדסון – דיוטי פרי במחיר 77$ (50 מיל’)

תודה לכם מלון דוד אינטרקונטיננטל – תל אביב על קבלת הפנים החמה

 

משקפי ראיה: ray ban – ניתן להשיג אצל luxottica \ עגילים: PAULA BIANCO – CUSTOM

סריג סגול: H&M \ סריג בצבע כאמל, חצאיות ונעליים: ZARA

צילום: נמרוד קפלוטו \ שיער ואיפור: LISHE 

 

Previous Post Next Post